Hledáte zakázkový 3D tisk v Olomouci 3D-tiskni a nevíte, kterou společnost si vybrat? Pak jste na tento článek klikli správně. 3D tisk, někdy také označován jako aditivní výroba či inkrementální výrobní technologie, je tvorba třidimenzionálních pevných objektů a to na základě digitálního souboru! V procesu tvorby Vašeho 3D objektu jsou pokládány souvislé vrstvy materiálu, dokud není projekt dokončen. Trojdimenzionální tisk posouvá hranice možností, jak vyrobit nejrůznější dekorativní nebo reklamní předměty. Výrobky mají vysokou kvalitu a je možno je vyrobit za pomoci různých materiálů. U těch netechnických není problém ani vybrat barevnou verzi. V Olomouci se 3D tiskem zabývá společnost 3D-tiskni, kterou můžete nalézt na webové adrese www.3d-tiskni.cz. Tato společnost je díky svým špičkovým 3D tiskárnám vyrobit i objekty složitějších tvarů. Pro 3D-tiskni ale není problém vytisknout i velmi malé předměty, dokonce i v řádu pouhých milimetrů.

3D tisk

Na společnost 3d-tiskni se zákazníci nejčastěji obrací s tiskem součástek pro automobilový průmysl, reklamních předmětů, prototypů designů nebo hraček. Umí toho ale mnohem víc! Na jejich webových stránkách je k dispozici jednoduchý formulář pro zadávání poptávek a zaměstnanci společnosti 3d-tiskni vynaloží všechny své síly, aby naplnili Vaše očekávání a přání. Společnost 3d-tiskni si zakládá na tom, že je jejich tisk levný, kvalitní a přesný.

3D výrobek

3d-tiskni využívá k 3D tisku plastové materiály, jako je ABS, FLEXI, NYLON nebo PET-G, které se liší svými vlastnostmi a jsou vhodné pro různé předměty. Na jejich webových stránkách se nachází podrobnosti o každém z používaných materiálů a Vy si tak můžete zvolit, který je pro Vás ten nejvhodnější! Cena 3D tisku se odvíjí od mnoha faktorů, především na velikosti tištěného objektu, druhu použitého materiálu a přesnosti tisku – jelikož všechny tyto faktory ovlivňují dobu tisku. Cena jedné hodiny tisku ale začíná již na 70 Kč!