Koupili jste si nový mobilní telefon a nechcete riskovat, že o něj brzy přijdete? Pak byste si měli dávat pozor i na zdánlivé maličkosti jako je převoz telefonu autem. Právě při něm dochází velice často k nepříjemným pádům telefonu z palubní desky, po kterých můžete zamířit buď rovnou do opravny telefonů anebo pro telefon nový.jízda podle navigace

Stačí jedna ostrá zatáčka, výmol na silnici anebo rychlé brzdění a je po legraci. Telefon letí dolů na zem a váš rozpočet bude o pár tisíci korun chudší.
Nicméně nic takového by se nemuselo stát, pokud byste měli po ruce praktický držák do auta na mobil. Koupit ho můžete již za několik málo sto korun a pomůže vám ušetřit tisíce, které byste dali za nový telefon.
Vybírat můžete hned z několika typů držáků, které jsou na trhu k dispozici, takže je naprosto jisté, že si mezi nimi vyberete ten pravý, se kterým budete spokojeni. K dispozici jsou jak držáky na čelní sklo, tak držáky magnetické, a to v různém provedení. Velkou výhodou magnetických držáků je to, že do nich můžete telefon vložit pohodlně jednou rukou, a to jakkoli – nikdy nespadne, přestože se na jeho odkládání do držáku nebudete soustředit.

zabudovaný telefon
A takový držák na telefon do auta má ještě jednu obrovskou výhodu. Vlastně by jej měl mít ve svém automobilu každý, kdo potřebuje v průběhu jízdy telefonovat. Všichni moc dobře víme, jak je telefonování za jízdy s mobilem v ruce nebezpečné, navíc je to i zakázané. Takže když budete mít po ruce praktický držák, můžete zároveň telefonovat i řídit auto. Jednoduchým a rychlým pohybem jedné ruky hovor přijmete a zapnete režim handsfree a můžete dál pokračovat v jízdě s oběma rukama plně připravenýma na řízení vozu, což je zásadní pro bezpečnost vás i vašeho okolí, kde projíždíte.
Jak je tedy vidět, pořídit si praktický držák na telefon do auta se vám jednoznačně vyplatí.