Ať už potřebujete vytvořit příspěvek na sociální sítě, pozvánky, plakáty nebo vizitku, nemusíte platit šílené peníze za to, abyste si najali osobu, která se vám o to postará. Nyní si za pomocí programu Canva dokážete poradit sami! Nalezte zde řadu předpřipravených designu z každé oblasti, takže vždycky je z čeho vybírat. Další výhodou je přizpůsobitelnost jednotlivých designů vašim požadavkům. Můžete si měnit barvu pozadí, jednotlivé rozpoložení elementů v dokumentu, měnit fotky a podobně. Nejlepším na tom všem je, že je to jednoduché, online a zdarma! Nemusíte si tedy do svého počítače stahovat jakýkoli software a můžete účet propojit s Googlem nebo Facebookem. Lze si však za tento produkt i připlatit, a to je potřeba i v případě, že chcete přidávat své vlastní fotografie.
profesionální design

Pokrytí všech sociálních sítí

Lidé neradi čtou, a pokud chcete na svojí stránce upozornit na novou nabídku, slevy nebo dopravu zdarma, bude nejlíp, pokud to vyjádříte v barevném obrázku. Ten musí zaujmout na první pohled. Naštěstí i o to se umí Canva postarat. Má totiž přednastavené velikosti pro různé aspekty sociálních sítí. Můžete si tak vybrat, jestli chcete tvořit úvodní fotku nebo příběh na Facebook, animovaný příspěvek na Twitter nebo záhlaví na LinkedIn, Tumblr a SoundCloud.
počítač s kreslící podložkou

Zabodujte se svým životopisem

V tomto programu si můžete sepsat i dokumenty – design loga včetně hlavičky firemní korespondence a k tomu vizitky, ale také například svůj životopis. Vybrat si můžete opět z těch formálních nebo barevných a kreativních v závislosti na tom, o jakou pozici se ucházíte. Některé obsahují fotky, pozor na to, za vložení vlastní fotky se platí! Jinak ale vkládáte standartně své vzdělání, pracovní zkušenosti a dovednosti, kontakt, případně i pár vět o sobě. Opět lze některé sekce úplně vymazat, jiné přidat. Je to úplně ve vašich rukou.
Tak vzhůru do toho!