Domníváte se, že jako žena, milující a milovaná partnerka, znáte všechna mužská tajemství, která si váš vyvolený nosí v sobě každý den do postele? Pak se možná mýlíte a možná, že by vás překvapilo, že váš sex může být ještě krásnější a atraktivnější.

žena na procházce parkem

Vypovídejte se – víte, že nejkrásnější sex bývá s ženou, se kterou si muž dokonale rozumí, a může si s ní o všem skvěle popovídat? Sex totiž není jen o zasouvání penisu do vagíny, ale i o partnerském dialogu a o společném sdílení vlastních prožitků. Zajímejte se více i o jeho život, jeho zájmy a životní styl, určitě jej potěší, když právě vám se může s mnoha tajemstvími svěřit.

Láska žaludkem prochází, aby se ukotvila tam dole – jste dobrá kuchařka, nebo se alespoň o to snažíte? Pak vezměte někdy partnera za ruku, navlékněte mu zástěru a požádejte jej, aby vám pomohl s přípravou pokrmů. Možná, že bude zpočátku skuhrat, ale nakonec si vaší iniciativy bude vážit. Muži milují sebevědomé ženy, protože dobře ví, že s nimi není nikdy žádná nuda. A až společně připravíte něco chutného k snědku, možná pocítíte sexuální touhu, protože dobrý pokrm má příznivý vliv i na pohlavní orgány a libido.

dívka u vody

Krása ženského těla – nepovažujte vašeho partnera za úchylného, pokud se mu líbí jiné tělesné partie, než bývá obvyklé. Někteří muži rádi sledují váš úsměv a vaše pootevřená ústa, když se tělo svíjí v sexuální rozkoši, jiní vášnivě líbají na ušní lalůčky a vtahují do úst váš horní ret, mnoho mužů vzrušuje pohled na krásný ženský pupík a rádi jej olizují a jiní vášnivě čichají a líbají lehce zpocená chodidla. To vše k sexu patří, protože ženské tělo sestává z milionu krásných erotických zákoutí a erotogenních zón.

Co je největším zvedákem testosteronu – toto popisují někteří sexuologové a dávají za příklad třeba Napoleona Bonaparte, který se nemohl nabažit vůně ženského potu. Přirozená ženská vůně bez parfémů patří k nejsilnějším posilovačům testosteronu a dokáže udržet erekci poměrně spolehlivě. A možná, že nebudete potřebovat hledat na Internetu Sildenafil Oral Jelly 100 mg.