Při hubnutí se nemusíte vůbec trápit hladem, protože u keto diety cvičíte a jíte chutná jídla, kterých je obrovský výběr, takže strádání rozhodně nehrozí.

Keto dieta není žádné trápení

Za jak dlouho zhubnu?

Velmi častou otázkou lidí je, za jak dlouho se dá zhubnout na požadovanou váhu, což záleží na mnoha faktorech, a proto se pojďme podívat na tuto otázku blíže. Prvním faktorem je, v jaké jste fyzické kondici, a hlavně kolik kilo chcete celkem shodit. Navíc někdo má třeba rychlejší metabolismus, kdy při cvičení spálí mnohem více kalorií než ostatní. A proto se nikdy nedá říci, jak dlouho bude hubnutí trvat, protože je to zcela individuální záležitost.

venkovní cvičení

Ovšem zaručeně je mnohem lepší jít na vše postupně, kdy za měsíc ubereme na váze pouze pár kilo a takto dojít až k vysněné váze a tu si udržet. Když bychom totiž rychle zhubli, tak je tu velké riziko, že váhu zase nabereme rychle zpátky, čemuž se říká JOJO efekt, který už potrápil spoustu lidí. Takže opravdu optimální cestou je řídit se jídelníčkem a pravidelně cvičit, přičemž ze začátku je dobré začít více zlehka a následně na fyzické zátěži přidávat, aby si tělo hezky zvyklo.

Dobré jídlo

Řada lidí si myslí, že typická dieta probíhá tak, že se trápíme hladem a nejíme skoro noc a když už, tak téměř samé přírodní produkty. Ve skutečnosti totiž můžeme mít dietu s velmi dobrými jídly a stejně tak hubnout, což nám umožňujeketo dieta. Ta má celý zástup výhod oproti jiného, kdy se například zaměřuje na spalování určitých látek, kam patří hlavně tuky, ale svalovou hmotu ponechává, a proto můžeme mít nádherně vypracovanou postavu.

asijské jídlo

Zároveň celý proces hubnutí zabraňuje vzniku jojo efektu, kdy si můžete s přehledem vysněnou váhu udržovat. Samozřejmě se nemůžete přejídat a podobně. Tento typ diety se zaměřuje na potraviny, jež jsou zdravé a chutné zároveň, aby pro Vás byla dieta příjemná a mohli jste si užívat lahodného jídla. Každému zákazníkovi se samotný postup doporučuje zvlášť, protože každý z nás je jiný, a proto má vždy nejlepší účinek individuální řešení. Již po vyzkoušení zjistíte, že tato dieta je pravá.