Výběr kočárku pro vaše miminko je velmi důležité. Jedná se často o velkou investici, proto je nutné se dopředu zaměřit na to, co od svého kočárku očekáváte a vybrat ten pravý. V dnešní době mají maminky a tatínkové na výběr z tisíců nejrůznějších kočárků, které mají různý vzhled, design, funkce a vybavení. Vybere si tedy opravdu každý dle toho, co preferuje.

Pokud sháníte sportovní kočárek, může být pro vás skvělým typem kočárek LONEX Sport Maxim kočárky. Jedná se o kočárek luxusního designu se sportovními vlastnostmi. Jeho velkou výhodou je otočná sedačka, takže si můžete kočárek libovolně otočit po či proti směru jízdy, což v průběhu častých procházek určitě velmi oceníte.

kočárek

Další jeho výhodou jsou bezdušová kola. Ty jsou natolik univerzální, že s nimi není problém vyrazit kamkoliv. Pohodlně zvládnou městské cesty a chodníky a stejně tak náročnější terén v přírodě. Dokonce jsou vhodné i do sněhu nebo bahnitého terénu.

Rukojeti kočárku jsou potažené ekologickou kůží, která vám zajistí příjemný úchop a držení. Praktickým doplňkem je i ukládací prostor připevněný na spodní části kočárku, který má nosnost 3 kila.

Sedačka uvnitř kočárku je nastavitelná do tří stupňů, stejně tak i podnožka. Tím zajistíte svému dítěti to největší pohodlí.

Samozřejmostí jsou i pásy, které jsou součástí kočárku, které zajistí vašemu dítěti maximální bezpečnost. Kočárek je doplněn také bezpečnostním madlem.

kočárek

Kočárek je dostupný v nejrůznějších barevných variantách. Pokud jste příznivci spíše neutrálních barev, oceníte černou nebo šedou variantu. V nabídce jsou ale také barevnější odstíny, jako růžová, zelená, modrá nebo tyrkysová.

Výběr kočárku opravdu nepodceňte. Promyslete si předem, v jakém terénu se budete nejčastěji pohybovat, jaké příslušenství u kočárku nutně potřebujete a těmto skutečnostem přizpůsobte svůj výběr.