Pokud muž svou ženu ve všem podporuje, je to jen dobře. Jsou i páry, kde muž svou ženu nepodporuje vůbec a poté to vypadá tak, jak to vypadá. Jsou ženy, které podporu doslova vyžadují, protože mají pocit, že to, že ony svého muže podporují, je jen dobře. Pokud nejsou na oplátku podporovány, mohou mít z toho špatný pocit a mohou z toho být neustále smutné. Po čase si klidně mohou začít říkat, že možná udělaly chybu, že se rozhodly si s daným mužem něco začít. Bohužel i takhle daleko to klidně může dojít a může to skončit tak, že se s mužem rozejde. Je jasné, že daný muž nebude chápat z jakého důvodu se s ním žena rozešla, pokud mu to sama neřekne, protože mnoho mužů je velice nechápavých a spousta věcí jim prostě nedochází. Kdyby docházela, pak by dnešní vztahy mohly vypadat úplně jinak. Daleko lépe.

muž se ženou

Je možné, že by nedocházelo k tomu, že by se vztahy neustále rozpadaly, protože by muži věděli, kde udělali chybu, za kterou by se měli omluvit.

Jestliže to u vás ve vztahu funguje tak, že vás muž podporuje a nemá problém se vám omluvit, pokud udělá něco, co nemá, pak věřte, že lepší vztah už nikdy nenajdete. Takových mužů je jen velmi málo a je potřeba si jich vážit, protože věřte, že je jen malá pravděpodobnost, že byste ještě někdy našli takového muže.

Jsou ženy, které si uvědomují, že mají doma poklad a bedlivě si jej střeží. Rozhodně se není čemu divit, protože takového partnera je potřeba střežit.

Věřte, že mnoho žen vám bude takového partnera závidět. Něčeho takového byste si rozhodně měla vážit.

dvě ruce

Je jen dobře, když se dva ve vztahu vzájemně podporují tak, jak by to mělo být. Bohužel jsou spíše vztahy, kde to funguje tak, že žena muže sice podporuje, ale od muže se jí nedostává žádná podpora. Je jasné, že dané ženě to bude velmi líto a to zejména, pokud se právě ona snaží muže podporovat v jakémkoliv směru.

Bohužel dnešní muži už jsou takoví a pokud skutečně žena narazí na takového, který bude podporovat a nebude mít problém se omluvit, když něco udělá nebo řekne špatně, pak věřte, že máte doma něco, čeho je skutečně důležité si vážit.