Nemáte řidičský průkaz, a už byste ho potřebovali?
Není nic jednoduššího, než se zapsat do naší autoškoly. Nabíráme nové žáky do kurzu pro všechny kategorie vozidel. Udělat si u nás můžete řidičský průkaz na všechny skupiny motorových vozidel. U nás máme jen profesionální vyučující, kteří mají k žákům lidský a přívětivý přístup. To je pro některé žáky velmi důležité, aby jezdili s někým, kdo bude mít trpělivost se začátečníky.

instruktor autoškoly

Naše autoškola Praha je tu pro všechny, kteří potřebují získat řidičské oprávnění, i pro ty, kteří jej potřebují dostat zpět nebo rozšířit kategorie vozidel, která mohou řídit. Samozřejmostí je pro nás školení řidičů a školení nových instruktorů. Pokud hledáte kvalitní autoškolu, která vás opravdu připraví do provozu, jste u nás na správné adrese. Zapište se co nejdřív, ať máte zajištěnou současnou cenu, protože zdražování se bohužel nevynuhlo ani nám. I tak se snažíme držet ceny co nejníž to jde. Skupinu B si u nás uděláte od 17500 Kč, a to za kurz, který trvá cca 3 měsíce. Za tu dobu splníte všechny jízdy a získáte teoretické znalosti, abyste mohli postoupit ke zkoušce.

rízení auta

Máte řidičský průkaz, ale dlouho jste neřídili?
Potřebujete si osvěžit jak teorii, tak jízdy? Můžete u nás absolvovat kondiční jízdy, které vám osvěží paměť. Jde o poměrně rozšířenou službu, takže se určitě nemusíte stydět. Naopak je to nejlepší řešení, pokud jste dlouho neřídili, a máte strach z provozu.

Kompletní ceník všech našich služeb najdete na našem webu, kde najdete i formulář, přes který se můžete přihlásit do výcviku. Rádi vás uvidíme za volantem, začnete u nás s výcvikem co nejdřív. Naše autoškola vás skvěle připraví. S námi si kurz autoškoly určitě užijete, protože u nás to není o stresu a strachu z řízení auta. Jsme pohodový tým, kterému jde hlavně o to, abychom vychovali vyrovnané a klidné řidiče.