Jen si představte, jak by to bylo báječné, kdybyste už nemuseli sdílet pokoje s lidmi, se kterými žít vlastně nechcete, jen vás svedly podobné okolnosti.
A také si představte, jak by to bylo skvělé, kdybyste každý měsíc nemuseli vyhodit peníze za nájem, které pracně vyděláte, ale pak už je nikdy neuvidíte, ani z nich nebudete nic mít.

klíče v ruce

Zkrátka, vlastní bydlení představuje hodnotu, do které se vyplatí investovat. Nejen, že se vám takto bude mnohem lépe žít a o svém zázemí budete rozhodovat jen a pouze vy, ale také je to o tom, že se peníze, které do něj investujete, nikam neztratí.

Zbývá tedy vyřešit otázku, kde ty potřebné peníze na bydlení vzít. A víte vůbec, jak vysokou částku v takovém případě potřebujete?

Pokud se jedná o vlastní byt v průměrném českém městě, budou se vám hodit zhruba tři milióny korun. Když přijde řeč na novostavbu, budete jich potřebovat alespoň pět. Ale pokud se bavíme o mobilních domech, vystačíte si s mnohem nižší sumou peněz – třeba už s jedním miliónem korun!

Ano, je to neuvěřitelné, ale i tak levné může být bydlení, které vám nabízí stejný komfort jako běžný menší byt v panelovém domě. Ovšem s tím bonusem, že budete žít na vlastním pozemku. A to má své nesporné výhody.

dveře a okno od domu

Jestliže nejste příliš nároční a netoužíte po rozlehlém a honosném sídle, můžete bydlet pod vlastní střechou již za několik týdnů. Jen tak krátce trvá, než vám domek na přání vyrobí přímo v areálu výrobce, odkud ho na váš pozemek přivezou.

Peníze, které vám díky výhodnému nákupu zůstanou, můžete ušetřit, investovat do velkého pozemku, anebo celkově do kvality vašeho života. Důležité je, že se nezatížíte drahou a rizikovou hypotékou, která by vás trápila desítky let.

Vždyť mobilheim vám nabízí plnohodnotné a komfortní bydlení za cenu, která vaši kapsu neutrhne a umožní vám užívat si života v plné parádě!