Zlaté písky, Slunečné pobřeží nebo třeba Primorsko – to jsou názvy, které zná skoro každý Čech, který se někdy vydal s cestovní kanceláří k moři. Jedná se o oblíbená bulharská letoviska na pobřeží Černého moře, kam se dostanete nejčastěji letecky, přes letiště v Burgasu. Jak jsme již nastínili, jedná se o oblíbená bulharská letoviska, kam valná většina lidí vyráží s cestovními kanceláři, ne za úplně nízké ceny.

molo při západu slunce

Napadlo vás někdy, že se sem dá bez problému dostat i na vlastní pěst? Letiště v Burgasu je poměrně dobře zajišťováno lety z mnoha koutů Evropy. Pokud se tedy chcete osvobodit od cestovních kanceláří a vydat se do této oblíbené destinace na vlastní pěst, nic vám nebrání. Bulharské pobřeží má rozhodně co nabídnout, čisté písečné pláže, cenově dostupné restaurace i supermarkety, navíc ubytování v hotelech, apartmánech nebo penzionech za hubičku. Vyrazte i vy do Bulharska sami za sebe a užijte si nezapomenutelnou dovolenou u moře.

Dostanete se sem za pár korun

Do Burgasu se můžete dostat pohodlně letecky. Jediné, co bude vaším úkolem, tak najít si vhodnou letenku, která pro vás bude vyhovující termínem, ale i po finanční stránce. Najít vhodné spoje včetně cen můžete pomocí vyhledávače, který vám dokáže během chviličky najít všechny dostupné letenky do Burgasu. Je nezbytné, abyste do vyhledávače zadali co nejvíce údajů, protože pouze tak získáte nejpřesnější a nejvíce relevantní výsledky.

rybář

Výběr je jen na vás

Vyhledávač vám tedy poskytne všechny varianty, ze kterých můžete vybírat. Na vás bude pouze to, abyste jednotlivé výsledky zvážili a vybrali to nejlepší. Využití tohoto nápomocného vyhledávače je mnohonásobně lepší než procházet ručně stránky jednotlivých společností. Díky tomuto nástroji ušetříte hromadu času a na vhodný spoj narazíte mnohem dříve a jednodušeji, bez vynaložení takového úsilí.