To je pořád samá práce a zase práce. A pro změnu se ještě z domova postaráš o nějaké ty pracovní úkoly, které by do druhého dne určitě nepočkaly, viď? No jo, klasika! Typický workoholik, který se sám a naprosto dobrovolně cpe co nejdřív na krchov! No to teda není přehnané! Stres, napětí a následné deprese jsou typickou vstupenkou!

DSC_0198

Co kdybys věnoval čas spíše tomu, jak si den rozplánovat. Relaxaci a pracovní vypětí si hodit trochu do rovnováhy? Pokud máš rád ten pracovní adrenalin, zkus adrenalin při lasergame! Nebude Ti to vyhovovat víc? Jestli si skutečně myslíš, že by Tě dostal spíš nudný den, potom je adrenalinový odpočinek v podobě lasergame skvělou příležitostí ke změně.

  • Už jsi slyšel o aztéckém pokladu, nebo o agentech, kteří zajišťují území proti nepříteli? Nebo podobné situace? Možná jen ve filmech, pokud si je někdy promítneš, viď?
  • A víš o tom, že bys sám mohl být oním agentem? To je docela jiný adrenalin, než který denně prožíváš v práci! Panečku, to je paráda! To si ještě nikdy nezažil! Koukej si najít čas a pustit se do ochrany pomyslně důležitého území, které by bez Tebe nebylo nikdy zachráněno! Při úžasné lasergame se Ti splní sen o velkém zachránci planety!

Ale nesmíš zapomenout na to, aby Ti vyšel čas. Aby sis jej dobře naplánoval. I když hra trvá jen několik minut, posezení s týmem v baru Tě teprve dovede k dokonalému zážitku. Ať už budete s kamarády rozebírat samotnou hru, nebo si poklábosíte o věcech chlapských, věř, že se Tvá pozornost totálně odkloní od pracovních povinností. A sám budeš překvapen, že to jde. A hlavně! Že Ti to nechybí!

DSC8007

Domů přijdeš skvěle odpočinutý a možná už neusedneš k počítači, abys opět pracoval! Musíš přece své partnerce vyprávět o úžasném zážitku, který jsi při jedinečné lasergame prožil!
Tak jak se cítíš? Nehlodá Tě myšlenka na změnu v prožívání vysoké hladiny adrenalinu při jiné činnosti, než je jen ta práce?