Začínáte přemýšlet nad vlastním obydlím, ale víte, že stavba je náročná a to jak finančně, tak časově? Pokud si necháte dům stavět firmou, pak se zřejmě nedoplatíte, v opačném případě, kdybyste stavěli svépomocí, to zase budou trvat dlouhou dobu a nebude vám zbývat čas na nic jiného. V dnešním světě hypoték navíc není vůbec jednoduché velké finanční obnosy získat. Takže co s tím udělat? Další možností je bydlení v bytě, ale to každému nemusí vyhovovat.

dřevěný domek

Využijte mobilní domy prodej těchto skvostů. Nejsou náročné na měsíční náklady. Dá se v nich bydlet celoročně tedy po celých 12 měsíců. Nemusíte se obávat ani zimy, protože se jedná opravdu o plnohodnotné bydlení. Obydlí je speciálně zatepleno pomocí moderní technologie. PUR pěnu upřednostňujeme díky jejím vynikajícím vlastnostem. Je to nejlepší dosavadní systém zateplování na dnešním trhu.

Projekty, které jsou vám ihned k dispozici

Z jakých druhů si můžete vybírat? Každý má něco do sebe a každý typ je něčím výjimečný. Podívejte se na naši nabídku:

jídelna

  1. Lavaro – Nejprodávanější modely určené pro rekreační i celoroční používání. Zateplení pěnou.
  2. Relax – Typ, který je určený k celoročnímu i rekreačnímu používání. Zateplení kamennou vatou.
  3. Design – Vhodný pro celoroční, rekreační bydlení a dokonce v něm můžete bydlet také trvale. Je zde možnost objekt zkolaudovat a získat číslo popisné. Nízkoenergetická řada B.
  4. Steel – Opět projekt vhodný k trvalému, celoročnímu i rekreačnímu bydlení. Možnost nechat zkolaudovat. Volba dodatečných úprav.
  5. Tube – Trvalé, celoroční i rekreační bydlení. Připraven podle stavebního zákona. Nízkoenergetická řada B.
  6. Objekty skladem – můžete si je kdykoliv vybrat a nechat okamžitě odvést.

  • Obydlí si můžete pořídit okamžitě a můžete ihned bydlet.
  • Nízká cena zajistí, že na produkty dosáhne každý.
  • V případě, že nebudete mít celou hotovost na koupi, pak vám pomůžeme zajistit financování pomocí Essox.
  • Objekty jsou nízkoenergetické. Můžete je využít místo chaty na zahradě nebo v nich bydlet jako v běžném rodinném domě.