Proč by se nejeden dejme tomu ze zaměstnavatelů dlouho rozmýšlel nad tím, čím vybavit na pracovišti šatnu, že? Jednoduše vybere nějaký ten zastrčený prostor, který není zrovna k užitku, zatluče tam pár skob nebo hřebíků do zdi, aby si měli zaměstnanci kam pověsit kabáty, možná se ještě přikoupí rohožka, aby tam lidi moc nenadělali, a je to.
skříňky na nádraží

Tak toto je ukázkový příklad toho, jak by to rozhodně vypadat nemělo. Jak tomu sice nejednou i bývá, ovšem ku škodě všech zúčastněných. Protože jistě tušíte úskalí, jež mohou takto provizorní šatny znamenat.
a) Oblečení jen tak zavěšené na hřebíčku nebo boty odložené na podlaze v zastrčeném a nikterak frekventovaném místě jsou jako předurčené k tomu, aby je tam někdo ukradl. Případně aby si s nimi ‚pohrál‘ nějaký ten vtipálek, jehož by mohlo napadnout pevně svázat onu obuv tkaničkami k sobě nebo ji přilepit k podlaze vteřinovým lepidlem.
b) Je logické, že pokud je taková rádoby šatna na pracovišti, kde se práší, může vše v ní odložené snadno přijít k úhoně i neúmyslně.
c) A určitě přijdete i na jiná negativa.
A pokud má taková primitivní převlékárna nějakou přednost, pak snad jedině tu, že se v ní zaměstnanci nebudou ‚zašívat‘ a že po pracovní době stejně jako dejme tomu při požárním poplachu opustí ono místo rychle.
skříňky na nádraží
Ovšem kdo je schopným zaměstnavatelem, jemuž záleží na jeho zaměstnancích a jejich věcech, kdo je osvíceným ředitelem školy, představeným úřadu nebo někým jiným, u koho si lidé odkládají či mění oblečení, ten se takovým hanebným řešením prezentovat nebude. Ten vsadí na něco docela jiného.
A sice na něco z nabídky .
Na něco z bohaté nabídky kvalitního vybavení právě šaten. Tedy z velmi praktických kovových šatních skřínek s lavičkami, u nichž je na výběr z celé řady typů, druhů a velikostí, takže si určitě každý přijde na své.
Což je už samo o sobě zajímavé. A ještě zajímavější je to pro odběratele v tom, že se zde nabízí i vskutku rychlé dodání vybraného zboží.
A když už si tu člověk zařídí vše kolem šaten, proč by se neporozhlédl i po nějakém tom zařízení kanceláře, jež je zde k mání též, že? Po nějakém tom nábytku a dalších doplňcích za ceny přímo skvělé. Jimž nikdo moudrý neodolá.