Mnoho žen užívá kolagen v tabletách, ale věděli jste, že existuje i kvalitní kolagen v prášku? Musím se přiznat, že i já jsem o něm donedávna vůbec nevěděla. Stále jsem měla za to, že nejlepší kolagen je pouze v tabletkách. Já vlastně jen pokládala tabletky vždy za více účinné. Jenže mi pak byl od kamarádky doporučen kolagen v prášku. A na to jsem přišla vlastně úplně náhodu. Jednou jsem byla u kamarádky na kávě a všimla jsem si, že vedle kávy má položenou velkou krabici s nápisem kolagen v prášku. Byla jsem docela v šoku, protože jsem o tom nikdy neslyšela. A protože jsem žena a o krásu se zajímám hodně, tak jsem se hned musela kamarádky zeptat, co to vůbec je a jaké má kolagen v prášku účinky. Ona mi samozřejmě s radostí řekla, že je to velmi kvalitní kolagen v prášku a že rozhodně na své kvalitě neubírá.

Kolagen prospívá kráse.

Že prý je vlastně totožný s kolagenovýma tabletkami, někdy možná dokonce i lepší. I tady ale platí, že je na trhu velmi mnoho druhů kolagenu v prášku, takže máte hodně na výběr. Tak jsem si s kamarádkou sedla k počítači a zajímala se o tento typ kolagenu v prášku. A byla jsem velmi překvapená, když jsem na kolagen v prášku četla jen samé pozitivní recenze. Všichni ho chválili.

Kolagen může mít různou podobu.

Takže jsem byla z toho opravdu ráda, protože jsem člověk, co rád zkouší nové věci, takže jsem si už byla jistá, že kolagen v prášku musím doma mít. Doma jsem dobrala kolagen v tabletkách a pak jsem si objednala kolagen v prášku. Musím říct, že jsem udělala dobře. A víte proč? Protože kolagen v prášku má tu výhodu, že může mít i příchutě. Já si objednala jahodovou příchuť kolagenu a dávám si ho každý den. Pěkně rozpustím ve vodě a užívám si dokonalou jahodovou chuť. Taky jsem už zkoušela banánovou příchuť, kterou taky doporučuji. Tady si užití kolagenu jistě užijete. Taky jsem vás přesvědčila? Tak se podívejte na naše webové stránky