Živit se sportem a pomáhat každý den lidem žít zdravěji je snem mnoha lidí. Mnozí z nich ale mají strach z neúspěchu, a proto si raději drží své teplé místečko v kanceláři. Nicméně pro někoho je sport opravdu životní náplň, a pokud je to i váš případ, tak byste změnu práce mohli zvážit. V práci totiž trávíme většinu našeho života. Když vezmeme průměrného člověka, který osm hodin denně spí a osm hodin denně pracuje, tak to zní, že mu ještě osm hodin zbývá na jeho koníčky. To ale není tak úplně pravda. Vždyť kdy naposledy jste měli osm hodin volného času?

práce na počítači

Do práce většina z nás dojíždí, a i to nějaký čas zabere. Ráno se musíme do zaměstnání připravit, odpoledne si zase po práci chvíli odpočinout. Navíc občas musíme zůstat v práci déle nebo si ji nosíme i domů. Proto nám naše práce zabere více času, než to na první pohled vypadá.

Někteří lidé najdou odvahu a odhodlání tenhle životní styl změnit. Dají výpověď v práci, která je frustruje a začnou se živit tím, co je baví. Jestli se chcete stát trenérem nebo sportovním koučem i vy, máme pro vás pár typů:

cvičení

  1. Řekněte o svém plánu přátelům a známým. Budete tak mít první klienty z okruhu lidí, které už znáte. Dostanete od nich také upřímnou zpětnou vazbu na vaše lekce.
  2. Pokud nemáte vhodné prostory, tak začněte s online cvičením. To můžete dělat i z obýváku a nemusíte platit pronájem tělocvičny.
  3. Nechte si založit kvalitní rezervační systém. Doporučujeme využít služby online rezervační systém Fitness-rezervace. Podívejte se na jejich stránky a promyslete si, jaké služby budete pro své klienty chtít. Můžete si nechat vytvořit různé permanenty a další věci, které vašim klientům zpříjemní vaše lekce. Snadná rezervace cvičení pomocí telefonu je totiž klíčová. Když se klient bude moci zaregistrovat snadno a bez problémů, navíc mu systém i připomene, kdy se která hodina koná, je tu mnohem větší šance, že bude vaše služby využívat.