Pokud má muž rád vodní sporty, je ideálním dárkem zážitkový kurz jachtingu. Den strávený na jachtě, ve společnosti zkušeného námořníka, umožní nahlédnout do tajů tohoto krásného sportu. Během kurzu si osvojí kormidlování lodi s nezbytnými základy meteorologie. Zjistí, co je na lodi hlava, kosa či fendry. Pokud se obdarovanému muži tento dárek zalíbí, není nic snažšího, než při další příležitosti vybrat dárkový poukaz na celý víkend na plachetnici. Kapitánský kurz je poté určen pro všechny, které si tento zážitek získá natolik, že začnou uvažovat o vlastní lodi. Čímž usnadní dárcům i další výběr dárku. Pokud je muž nadšenec adrenalinových sportů, tím pravým překvapením je dárek v podobě kurzu paraglidingu. Který poskytne získání základní pilotní licence po zvládnutí teoretické a praktické části. A umožní tak do budoucna, pod dohledem zkušeného instruktora, zvládnout jak start, tak i přistání, mírné i ty ostřejší zatáčky a připravit se tak na první samostatný let. Který bývá vzrušujícím a neopakovatelným zážitkem, na který se nezapomíná do konce života

Zážitkový dárek pro muže

Pro muže, milovníky dobrého jídla, je ideálním dárkem možnost stát se sushi mistrem. Kurz, během kterého se účastníci seznámí s typicky japonskými triky při přípravě tohoto chutného pokrmu. Nejenže se naučí  pečlivě vybírat z množství vhodných potravinových produktů, ale zvládnou i rozeznávat, která část ryby není vhodná k přípravě tohoto pokrmu.

Škola smyku

Jako bonus, po zvládnutí přípravy sushi, se seznámí s přípravou klasické japonské polévky. Nebo i pochoutky z wasabi. Mezi oblíbené zážitkové dárky pro muže, kteří mají rádi pivo, je možnost si uvařit pivo vlastní. Nejenže se v tomto kurzu umožní pivo ochutnávat. Ale tento oblíbený mok si mohou i sami uvařit. Pod profesionálním dohledem zkušeného sládka. Školu smyku přivítají všichni milovníci rychlé jízdy. Vybrat je možné z více variant. Jak pro řidiče začátečníky, tak i pokročilé. Tento dárek připraví muže i na krizovou situaci, která se mu během jízdy může stát. A naučí ho, jak ji bezpečně zvládnout. Což se mu bude do života řidiče hodit.